Gå till innehåll
svg_commentsatlicons_arrow-11atlicons_arrowsvg_facebooksvg_linkedinatliconssvg_mailatlicons_menuatlicons_molnigtsvg_playsvg_searchatliconssvg_twitteratlicons_facebook_f

Kontakta oss

Kontaktuppgifter

 

Annonsavdelning

08-588 366 00 annons@atl.nu

Kundservice

08-588 365 05 kundservice@lrfmedia.se
kundservice

Utebliven tidning

040-601 64 03

 

Redaktion

040-601 64 95 red@atl.nu

 Webbredaktion
040-601 64 95 webbredaktion@atl.nu

Prenumeration

040-601 64 03 prenumeration@atl.nu

Postadress

LRF Media AB, Box 30133, 104 25 Stockholm

Redaktion

Ansvarig utgivare Annika R Hermanrud 08-588 369 30

Chefredaktör Lilian Almroth 08-588 369 78

Ledarskribent och debattredaktör Tord Karlsson 08-588 368 02

Redaktör Linda Grimstedt 08-588 369 31

Chefredaktör ATL.nu Frida Jonson 040-601 64 56

Entreprenad. Per Österman 070-691 28 73

 

Annons

Annonsprislista ATL

Annonsprislista Banner

ATL Radisar
Använd “Lägg in annons” här!

Vid frågor: radannons@atl.nu eller 040-601 64 02

 

Gårdar till salu

Lena Jacobs 040-643 04 10
Banner
adops@lrfmedia.se 040-601 64 02
Företagsguiden
Kerstin Licke Larsson 040-643 04 12
ATL Jobb & Utbildning
annons@atl.nu 040-601 64 02

Vill du synas ännu större på Köp & Sälj eller i ATL tidningen? Kontakt Myrte Karlberg på Adviser myrte@adviser.se eller Paula Jacobsson paula@adviser.se , tel 040-643 04 20.

Till toppen